Breaking News

Antiviral ıslak mendil

Sipariş ve Bilgi için Gsm+Watsap: +90 532 482 9464 – +90 212 403 5421
Adres: Workinton Merkez Ofis – Güneşli Balance : Mahmutbey Mah. Taşocağı Yolu Cad. No:19/1A Bağcılar-İstanbul / TÜRKİYE
%70-80 Alkol içeren Survive Anti-Viral Mendilleri Virüs ve Bakterilerin 99.9%’unu öldürür. Sİzi Hayatta bırakır. El Temizleme Mendilinizi ortam dezenfeksiyonu içinde kullanabilirsiniz, Telefon, tablet, bilgisayar, masa, ayakkabı, çanta aklınıza gelebilece kişisel eşyalarınızın hijyeninde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Çoklu Mendil, 72’li,80,90,100 ve 120’li AlkolBazlı EN14476 Standartlarına Uygun Mendiller ön sipariş ile sözleşmeli olarak üretimi gerçekleştirilmektedir…

Uluslararası CE, ISO 9001, ISO 13485 ve ISO 10002 belgelerine sahip olan SURVİVE-HAYATTA KAL AntiViral Alkollü mendillerimiz satışa çıktı.

Sağlık Bakanlığı‘nın onayladığı Labaratuvarlarda Testleri yapılan Solüsyonumuz ve bu solüsyonla üretilen Anti Viral Alkollü Mendillerimizin üretim yeri İstanbul’dur. Türkiye’nin bütün illerine gönderi yapılabilmektedir.

Markanızı basabileceğimiz ıslak mendillerimiz sizleri ve müşterilerinizi korumayı hedeflemekte ve müşterilerinize güven duygusu vermektedir.Uluslararası EN 14476, EN 1276 ve EN 1650 Standartlarına uygundur ve CE Belgemizde yer almaktadır.

İSTANBUL İÇİ MOTORLU KURYE KAPIDA ÖDEME. LÜTFEN KURYEDEN TEST ANALİZ RAPORLARINI VE ULUSLARARASI EVRAKLARI GÖSTERMESİNİ TALEP EDEBİLİRSİNİZ.

İngilizce bir kelime olan ”Survive” kelime anlamı ”HAYATTA KAL” olduğundan, gönül rahatliği ile şirketinizin yer aldığı bütün sektörlerde kullanılabilir Unisex olarak imal edilmiştir. 7 X 12 cm ebatlarında Tekli üretilen Mendillerimiz, Çoklu Mendiller gibi 100 kişinin eli değmemektedir sadece size özgüdür.

Mendil : Triplex dış amblaj, 7 x 12 cm ebatlarındadır. 42 gram nonwomen kumaş kullanılmıştır. Solüsyoon miktarı normalden arttırılmıştır. Virüslerden silerek kurtulun.

UYARILAR : Alkol içerir. Göz ile temas ettirmeyiniz, temas halinde bol su ile yıkayıp beklenmeyen bir etki görüldüğünde ürün ambalajı ile birlikte en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.

Not : MSDS, TDS ve Sağlık Bakanlığı Onayladığı Labarutuvar Test Sonuçlarını istemeyi unutmayınız

ıslak mendiltek kullanımlık ıslak mendilpromosyon mendiltekli mendilhavlu mendil72’li mendil80’li mendil90’lı mendil100’lü mendilıslak mendil toptancıları, ıslak mendil imalatçıları, ıslak mendil üreticilerialkollü ıslak mendildezenfektanlı ıslak mendilantiviral ıslak mendil, antibakteriyel ıslak mendilen14476 ıslak mendiltoptan ıslak mendiltoptan alkollü ıslak mendiltoptan dezenfektanlı ıslak mendil, toptan antiviral mendil, toptan en14476 ıslak mendil,

alcoholic wet wipes, wet wipespromotional wipesdisinfectant wipesEn14476 wipesdisinfectant wet wipes,

About lipstic1

Check Also

Dezenfektanlı ıslak mendil

ıslak mendil, alkollü ıslak mendil, dezenfektanlı ıslak mendil, antibakteriyel ıslak mendil, EN14476 ıslak mendil, antiviral ıslak mendil, toptan, imalat, ihracat,

Bir cevap yazın